освітня компанія, яка розробляє, організовує і проводить курси психологічного спрямування

Ми допомагаємо людям максимально реалізовувати себе в кар'єрі, бізнесі й стосунках, використовуючи коучинг, НЛП і тренерство.

З нами ви зрозумієте, як покращити своє життя, та розкриєте свої сильні сторони.

ПРО НАС

Ми допоможемо побудувати життя за вашим смаком. Надихнемо радіти кожному дню і кожній новій можливості. Будьте яскравими, потужними й щасливими разом з нами!

НАША МІСІЯ

Нашою місією є формування в Україні компетентного, професійного і конкурентоздатного співтовариства коучів, консультантів і тренерів.
Наша головна ідея – створення умов, за яких українські розробки у сфері тренінгових і коучингових технологій заслужено б мали попит на вітчизняному і міжнародному ринках.

НАШІ ПРИНЦИПИ

Партнерство

з визнаними світовими лідерами у сфері коучингу, консультування і тренінгового навчання.

Співпраця

об’єднання зусиль всіх, хто готовий бути в авангарді формування світових стандартів і професійної культури українського коучингу, консалтингу і тренерства в різних сферах суспільного життя.

 

Професіоналізм

наша стратегія сьогодні направлена на витіснення з ринку консультативних і тренінгових послуг непрофесіоналів та шахраїв, що претендують на звання коуча, консультанта або бізнес-тренера.

НАША ІСТОРІЯ

Zelenin Laboratory є правонаступником і продовжує традиції Української Академії Тренінгу і Тренінг-студії Всеволода Зеленіна, ведучи свою передісторію з 2002-го року. Тоді ініціативна група психологів-практиків на чолі зі Всеволодом Зеленіним створила психологічний клуб «Кайрос» (перекладається як «час, наповнений сенсом») на базі Київського інституту соціальних і культурних зв’язків імені Святої княгині Ольги.

Пізніше в 2003 році саме лідери цієї групи сформували ядро Української Академії Тренінгу (УАТ), яка зробила великий внесок у формування професійних стандартів навчання НЛП, коучингу і тренерству в Україні та країнах пострадянського простору. Ця ініціатива мала чималий відгук.

Відтак, на 2008 рік представництва УАТ постійно функціонували у Києві, Львові, Тернополі, Луганську, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Павлограді, Івано-Франківську, Ужгороді, Бердянську, Вінниці, Чернігові, Харкові і інших містах України. У наших регіональних тренінг-центрах щомісячно навчалось від 200 до 300 учасників.

Після реорганізації УАТ в 2009 році частина фахівців тренерського складу присвятила себе розробкам нових психотехнологій в Тренінг-студії Всеволода Зеленіна. Робота тренерів Студії вельми стала затребуваною і за межами України: у РФ, Білорусії, Казахстані, США, Канаді, Ізраїлі, Індонезії, Сінгапурі та інших країнах Азії і ЄС.

Надалі ці розробки були покладені в основу таких унікальних програм, як: недирективний гіпноз, коучинг реальності, фінансовий сталкінг, коучинг статусу (соціальний ліфт), міфодізайн, прихований медіа-вплив і багато інших.

У 2018 році Тренінг-студія Всеволода Зеленіна відповідно до нових завдань реорганізована у Zelenin Laboratory. Сьогодні ми працюємо з бізнес-лідерами, політичними партіями, державними установами, громадськими організаціями, силовими структурами, творчими колективами і звичайними людьми в різних країнах.

Наша мета – надати кожному клієнтові ті психотехнології, що допоможуть особисто йому вийти на новий якісний рівень.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО

В ZeleninLab ви опрацюєте запити з різних сфер життя:

Прийняття себе

Як витягнути себе з болота прокрастинації і нудьги? Ми попрацюємо з вашими блоками, з «не знаю, чого хочу» і «не знаю, куди рухатися по життю».

Самореалізація

Допоможемо розкриттю затиснутих талантів. Покажемо, як почути своє достеменне Я. З нами ви віднайдете ту справу, якій із натхненням й насолодою присвячуватимете своє життя.

Взаємини із дітьми

Що старші діти, то складніше тримати з ними довірчий контакт. Батьки не завжди готові до того, що дитина почне віддалятися. На наших тренінгах ви зрозумієте, як розвивати стосунки з дитиною будь-якого віку.

Кар'єра

Все непогано, але бажається більшого? Ми трансформуємо стан застою. Допоможемо відкрити нові горизонти, коли остогидла колись улюблена робота і хочеться підняти проекти на новий рівень. З нами ви знову відчуєте драйв від своєї праці.

Бізнес

Уперлися в стелю в розвитку своєї справи? Ми знову включимо енергію вашої мотивації. Адже сьогодні головний капітал бізнесмена – це люди. Тому керівник, що говорить зі своєю командою мовою її цінностей, легше вирішує проблеми з комунікацією і конфліктами в колективі. Коли ви зможете мотивувати і розвивати кожного співробітника, ви побудуєте успішну і живу компанію.

Подружні стосунки

Відчуваєте, що приділяєте мало часу своїм рідним через роботу або захоплення? Ми навчимо, як тримати баланс між сім'єю та іншими сферами життя. Покажемо, як створювати, підтримувати і зберігати гармонійні стосунки.

Більшість наших тренінгів розробив і проводить Всеволод Зеленін – сертифікований коуч і тренер НЛП міжнародного класу.

Його вчителями були засновники НЛП і коучингу.

Він був у витоків цих дисциплін в Україні і потужно вклався в розвиток української школи НЛП.

Рівень його професіоналізму однозначно визнаний такими всесвітньо відомими фахівцями як Франклін Роберт Пьюселік (США), Мерілін Аткінсон (Канада), Френк Фареллі (США), Енн Ентусс (Канада), Пітер Вріца (Великобританія-Індонезія), Гельмут Елем (Німеччина), Петер Щютц (Австрія), Стівен Гілліган (СЩА) та багатьма іншими.

Програми Всеволода Зеленіна відповідають світовим стандартам, мають унікальне сучасне наповнення, а учасники курсів отримують сертифікати, які визнаються за кордоном.

Більшість українських коучів і НЛП-фахівців навчались у нього: Олександр Стручаєв, Катерина Кравєц, Людмила Черненко, Микола Вовченко, Ганна Прінц, Тетяна Славіна, Віолета Мірзаєва, Наталя Петрина та інші. Їхні відгуки підтверджують результативність, якість і глибину навчання.

Їхній приклад свідчить: вийшло у них – вийде і у вас.

Наші випускники – це не лише ті, хто відбувся як визнаний фахівець у коучингу, НЛП чи тренерстві. Це й начальники відділів і великих компаній, які щодня працюють з людьми.

Це й звичайні фахівці і менеджери, що шукають баланс між інтенсивністю роботи і задоволенням від неї.

Це й мами в декреті, які хочуть швидко включитися в нову для них реальність й освоїти нові життєві ролі.

Ключ від життя знайдеться для кожного!.

Наше завдання – зробити так, щоб кожен учасник наших програм виніс для себе ідеї, що допоможуть йому розкрити свій потенціал.
Більше 350 наших випускників запустили власні навчальні курси з коучингу, НЛП, тренерства, оптимізації бізнесу. Вони стали тренерами міжнародного класу в Україні, США і ЄС.

Окрім освітніх заходів ми займаємося коучингом і консалтингом.

Знайдемо індивідуальний підхід для всіх: приватних осіб, компаній, бізнес-лідерів і політиків.

Допоможемо улагодити конфлікти, вирішити гострі завдання, досягти видатних комерційних і особистих результатів.

МИ ДЛЯ ТИХ, ХТО ГОТОВИЙ ЙТИ ДАЛІ В СВОЄМУ РОЗВИТКУ